Za dva týdny devátá jarní! Co přinese?

 

Venku tradiční „jihlavské“ počasí, neklamné to znamení, že se blíží Jarní konference.
Zatímco v únoru po skončení Zimní konference řešíme pravidelně otázku, jak program poskládat a jaká témata do něj zařadit, na konci května řešíme tradičně opačný problém – jak to všechno vmáčknout do plánovaného časového plánu a neskončit v pátek večer?

Letošek není výjimkou.

Pojďme si letem světem program projít.
V bloku FMD follow up si vyměníme zkušenosti ze čtyřměsíční implementace protipadělkové směrnice. Oporou nám bude anketa mezi nemocničními lékárníky a statistiky z lékárenských SW. Zvlášť vítány budou Vaše zkušenosti s využitím moderních technologií. Můžeme parafrázovat Járu Cimrmana a podiskutovat nad otázkou, zda Budoucnost patří aluminiu (velkokapacitnímu zařízení)?
Již roky se chystáme poskytnout nákupu léčivých přípravků časovou dotaci, kterou si zaslouží. Letos tomu tak konečně bude – 3 hodiny kazuistik z veřejných zakázek, novinek z ÚOHS, aktuální problematiky LROT a obchodního tajemství obecně. Minimum teorie, maximum praktických postřehů. Máte-li další typ na zajímavé téma k diskuzi, sem s ním!

Bolí Vás záda?.
Ještě ne?
Budou…

Aby tomu tak nebylo, bude na programu Jarní konference interaktivní sdělení na téma – Co všechno jste chtěli vědět o ergonomii ale báli jste se zeptat

Páteční ranní kávu vystřídají sdělení k tématu více než aktuálnímu – novinky ve Specializačním vzdělání farmaceutů.
Na závěr máme připravenou silnou kartu – workshop věnovaný implementaci Evropských statementů v prostředí českých nemocnic. Budeme pracovat s českou verzí online nástroje Self-Assessment Tool (SAT) nabízeného EAHP. Bude možné diskutovat o jednotlivých otázkách, vzájemně se inspirovat pro implementaci jednotlivých Statementů, naučit se využívat možností, které SAT nabízí, jako Action Plan a mnoho dalšího.

Těšíme se na viděnou v Jihlavě! Váš zájem je pro nás závazkem.

Váš tým Jarní konferenceRubriky:Program

<span>%d</span> blogerům se to líbí: