Workshop: Implementace Statementů a využití nástroje Self-assessment tool

Vážené kolegyně a kolegové,

máte-li pocit, že projekt implementace Evropských statementů o nemocničním lékárenství krapet usnul či ztratil dech, vězte, že to je pouhé zdání. Dovolte nám v rámci IX. Jarní konference tento projekt připomenout a osvěžit formou workshopu věnovaného české verzi online nástroje Self-assessment tool (SAT).
SAT byl vytvořen EAHP a nabízí Vám možnost posoudit, jak si na tom Vaše nemocnice v implementaci Statementů stojí. To však není zdaleka vše. Kromě aktuálního zhodnocení rozsahu implementace Statementů můžete např. porovnat situaci Vašeho pracoviště s pracovišti jinými nebo znázornit míru pokroku, které jste v jednotlivých Statementech dosáhli v čase. Stejně tak máte možnost vytvořit si individuální akční plán, který Vám přehledně sesumíruje, kterým směrem napnout síly a na co se zaměřit.
Hlavní náplní workshopu bude společné vyplnění SAT. Společně projdeme dotazníkové otázky a kromě zaškrtávání odpovědí bychom rádi podnítili diskuzi o jednotlivých otázkách a vzájemnou inspiraci pro implementaci jednotlivých Statementů. Doufáme, že v tomto nám pomůžete a předem děkujeme!

Aby nám workshop lépe odsýpal, dovolujeme si Vás poprosit o určitou nenáročnou domácí přípravu.

Co pro workshop potřebujete?
– notebook či mobilní telefon s přístupem na internet – budeme pracovat na webových stránkách http://sat.eahp.eu/cs/home
– vytvořený osobní účet pro SAT
http://sat.eahp.eu/cs/home – vpravo klikněte na „Create an account“, vyplňte a přístupové údaje uchovejte v paměti
– pokud byste měli chuť a čas, je možno si SAT vyzkoušet již doma v podobě osobního (neoficiálního) hodnocení – specifikaci, že se jedná o osobní hodnocení, nutno zadat hned v úvodu provádění hodnocení

Děkujeme a těšíme se worshop!

Jindřiška Voláková, Marek Lžičař, Petr HorákRubriky:Program

<span>%d</span> blogerům se to líbí: