Jarní konference v letním kabátě – úvodní slovo k XII. Jarní konferenci

Rozdíly mezi ročními obdobími se zvolna stírají, a proto snad nikoho nepřekvapí, že se na XII. Jarní konferenci uvidíme až krátce po začátku astronomického léta, tj. 23. – 24. června.

V Jihlavě.

Heslo fotbalových trenérů „Never change the winning team“ se hodí i pro naši vyzkoušenou vazbu Zimní – Jarní – Jihlava. Klasická osa týmu.

Hotel Gustav Mahler, to je prostě takové naše domácí hřiště a účastníků konferencí je mnohdy více, než diváků na Julisce na domácích zápasech pražské Dukly.


EDIT 11/5/22: Byť je nám to velmi líto, z organizačních důvodů jsme museli změnit místo konání do EA Business Hotelu Jihlava.


Někteří naši vzácní hosté se účastnili konferencí aktivně i ve více dresech, přestupy mezi týmy nejsou rozhodně vzácné, o špílmachry je nouze všude. Vítáme je rádi, s otevřenou náručí, stejně, jako všechny ostatní účastníky. Jsme rádi, že vážíte pravidelně cestu do Jihlavy, ležící ve spravedlivém středu republiky. Události posledních dvou let nás všechny naučili ještě více než kdy předtím cenit si chvil strávených pohromadě, času vyplněného diskuzemi o radostech i starostech pracovních i těch ryze osobních.

I proto je letošní jarní Jihlava vlastně Jihlavou letní. Konec června, to je věříme covidová jistota. Bezpečí účastníků bylo vždy naší prioritou. A jen pro připomenutí – jako tradičně na jaře akce nezasahuje do víkendu, uskuteční se ve čtvrtek a v pátek.

Přijeďte si před zaslouženou letní dovolenou užít XII. Jarní konferenci, načerpat inspiraci od kolegů, poptat se na věci, které Vás zajímají.

Rámcový program už nyní najdete na webu. Jako tradičně ho budeme aktualizovat, dva měsíce do akce, to je dost dlouhá doba na to, aby první verze programu byla i tou poslední. Však ono se ještě něco objeví, co si řekne o svůj prostor v programu. 

Už teď se na Vás těší celý organizační tým Jarní Jihlavy!

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close