Přihláška

Vážené kolegyně a vážení kolegové, moc děkujeme za Váš zájem o Jarní konferenci. Z kapacitních důvodů jsme bohužel museli již možnost registrace ukončit.


Děkujeme za pochopení a těšíme se na příštích konferencích.


Vážené kolegyně a vážení kolegové,

moc nás těší Váš zájem o Jarní konferenci. Na této stránce naleznete potřebné informace a také přihláškový formulář na XI. Jarní konferenci.

Na stránkách jednotlivých jihlavských hotelů můžete najít informace k ubytování. Objednávka ubytování není součástí přihlašovacího formuláře.

Partner online registrace

Doporučené hotely a další informace k ubytování naleznete zde.

Máte-li další dotazy, využijte, prosím, stránku s kontakty a kontaktním formulářem.

Registrační poplatky na XI. Jarní konferenci

(Uvedené ceny jsou smluvní.)

Cena/typ poplatkubez DPHvč. DPH
Člen ČLnK nebo SLnK, který je
zaměstnancem nemocnice
3000,-3630,-
Ostatní6000,-7260,-

Registrační poplatek zahrnuje:

  • vstup na zahájení, přednášky a odborná sympozia
  • vstup na prezentaci partnerů Konference
  • registrační tašku (včetně programu, poznámkového bloku a propisovací tužky v klipových deskách)
  • cateringové služby (bez společenského večera)

Storno podmínky

Storno poplatek ve výši 100 % při odhlášení méně než dva týdny před začátkem akce (do 4. 6. 2021). V případě nutnosti akceptujeme dosud nepřihlášeného náhradníka. V případě zrušení akce nebo přesunutí termínu z důvodu vyšší moci budou registrační poplatky vráceny po započtení manipulačního poplatku ve výši 150,- Kč.

V případě zájmu o registraci je nutné vyplnit přihláškový formulář, který je povinný pro všechny účastníky. Tedy i v případě, že je Vaše pozvání řešeno hromadně či jde o zaměstnance firem – partnerů Konference.

Registrační formulář obsahuje následující dotazy: typ registračního poplatku (ČLnk či ostatní), adresu pracoviště, fakturační adresu, účast na společenských večerech a zda potřebujete certifikát o účasti. Formulář dále obsahuje souhlas se storno podmínkami a se zpracováním osobních údajů (GDPR) a prostor pro Váš komentář/přání.
Po provedení on-line registrace Vám bude na emailovou adresu zaslán Vámi vyplněný dotazník s instrukcemi o provedení platby.